čtvrtek 1. ledna 2009

Další rok je tu... změní se něco? :-)

Ukázka, jak to v Pardubicích tento rok opět... nevypadalo:-)

Rok se s rokem sešel a zase se budeme muset všichni učit psát nové číslo za měsícem v datu. Je to škoda, těsně před Silvestrem jsem konečně neomylně psal rok 2008 a ne 2007 a už je tu další rok a další snaha se co nejdříve naučit psát novou číslici vzadu:). Co asi ten nový rok přinese... Někdo si jistě dává hromadu nesmyslných novoročních předsevzetí, na které zapomene týden po jejich "vymyšlení" a nikomu to nevadí. je to tak každý rok. Půlka lidí pije kde se dá, oslavují ani neví co a proč, ale hlavně že se vypiji hodně šampaňského a vystřílí pár raket (někdo je jako bonus zkusí držet před jejich startem a pak má "malou" jizvu nejen na ruce do konce svého života... a za rok? Přeci nebudou mít jednu rukou jinou než druhou ;) a bum... jsou stejné :-). Výsledek? Nové číslo na konci data a nic víc. Zase ten nekonečný kolotoč týdnů a měsíců, který za 365 dnů zase dojde do stejného stádia a co se změní? Zase jen to číslo na konci data:)))

Jak trávíte Silvestra vy? Patříte k menšině, která si zaleze pěkně doma do peřin a nijak to neprožívá (o kvalitě televizního programu nebudu ani mluvit ;) fuj fuj fuj) nebo razíte do ulic na tu velkou barevnou oslavu vysoko nad vašimi hlavami, která je rok od roku chudší a už ani matka příroda nám nedá dárek v podobě nějakého sněhu na malou koulovačku ... kde jsou časy, kdy se v prosinci děti koulovali a řidiči nadávali? Daleko předaleko (pan prezident by asi řekl, že příroda nechce, aby jsme měli sníh, někdo jiný by zase řekl, že je to každým rokem podivnější zima a že to nebude samo sebou ;)). Dneska se nesmím zapomenout dívat na televizní noviny, moc rád zjistím, kolik "inteligentních uživatelů ohňostroje" opět ignorovalo ty písmenka na obalu a v návodu a zase jeli podle sebe ("tohle tady podrž já to zapálím pak to poletí...") a v nemocnici díky nim mají dvojité směny.


Mnou vyrobené přání bez jména :-D varianta a

S příchodem dalšího roku také přišla často oblíbená problematika přání. Osobně volím metodu "napiš to jednoduše maximálně na dva řádky v smsce". Nechci patřit mezi lidi, kteří si najdou poetické veršované básně na téma Nového roku nebo Vánoc a pak je rozesílají. Číst 3 smsky, které lze zkrátit na "vše nej do nového roku 2009" je k ničemu a přiznám se, že většinou po prvních (právě) dvou řádcích, smsku rovnou vycvaknu. Mé tradiční "přeji krásný nový rok 2009" tak určitě "potěšilo" nejednoho opilce, který se dokáže na ty dva řádky určitě soustředit v jakoukoliv chvíli svého života. Přání emailová v podobě přiloženého obrázku nedělám, tento rok jsem však byl požádán tatínkem a tak jsem mu dvě varianty na jím zvolený obrázek navrhl, dám je někam vedle textu, aby jste se mohli podívat a třeba se vám i pardubické divadlo v mojí variantě novoročního přání bude líbit. Budu jedině rád, ale prosím, nekopírovat :-D každý má přeci dost fantazie ne? :-D a mimo to jsou to opravdu jednoduchá přání, které zaberou (bez úpravy fotky) cca 10 minut času u pc včetně oblíbené komunikace přes icq s tuctem lidí :-D.

Mnou vyrobené přání bez jména :-D varianta b

Tak to budu pomalu končit, v prosinci jsem toho moc nestihl, především psát právě jsem bylo trochu nad moje možnosti. Dokázal jsem na poslední chvíli dopsat většinu komentářů na čsfd, udělat pár věcí do školy (ale mnohem více mě toho čeká...) a shlédl jsem i nějaký ten film. Takže i přes jediný příspěvek na tento blog byl prosinec vcelku narvaný a až mi řeknou výsledky několika mých prací odevzdaných před Vánoci, tak možná i ne/úspěšný.

Všem přeji do nového roku 2009 hodně štěstí, protože s ním nejdál dojdeme :-) (především vysokoškoláci asi vědí, že štěstí je jak rybka zlatá, furt plave od nás, ale když ji chytneme, je lepší než všechny knihy světa:-)))

F*Djkoma

1 komentář:

Tomáš Jánský řekl(a)...

Informace o Silvestru stráveném na horách zde - http://silvestrubytovani.com/