úterý 2. března 2010

ČSFD statistika měsíce února

Únor odešel, březen přišel. Body byly i v měsíci únoru jedním z hlavních témat diskuzí na čsfd, svou popularitou jistě srovnatelné s udílením oscarů. To mě přivedlo na myšlenku tento projekt konečně nějak důstojně pojmenovat. Po hromadě velmi ironických názvů jsem se rozhodl, že na tom s týmem (lesumir, malarkey) zapracujeme do příštího vydání našeho měsíčního cvičení z matematiky. Kdyby měl někdo nějaký nápad, rozhodně jím nepohrdneme (nejsme přeci nějací idioti, co si myslí, že mít víc než 3 body znamená všechny okolo sebe ignorovat a ani jim neodepisovat). Bohužel příliš narážek a aktuálních drbů v tomto díle nebude, protože jaksi zdroje ... nejsou.

Únor nebyl dobrý měsíc. Kde je důvod? Jednoduše v bodech... V únoru přibylo uživatelům v top 100 celkem 2072 (minulý měsíc 2580!) bodů a v top 30 dokonce 1640 (předtím 1986) bodů. Co z toho plyne? Že 3/4 bodů, které získají uživatelé TOP 100, získá uživatel v první třicítce... Někdo ještě říkal, že na postavení nezáleží? Ano, jsou tu výjimky, ale tento měsíc se nedařilo ani jim (tentokrát papírové kapisníky směřujte na jejich email, díky). Únor byl skromný i na nárustu jednotlivých bodových kont. Průměrný nárust uživatele v TOP 100 dosáhl 20,9bod (oproti minulým 26,3), samotní uživatelé TOP 30 získali 54,7 bodů (oproti 66,2b v lednu) a uživatelé od 31. do 100. místa pouze 6,3 bodu (pokles z 8,7b). Hořký měsíc únor tedy skončil a někomu je do pláče, jiní rozesílají přání a pozvánky na oslavy, ale mě opět vynechají (achjo, prý se mám snažit více zalíbit nejvyšším...).

Tady je už vizuální přehled nárustu bodů:

Když pomineme první trojici taťka-mamka-zakladatel, tak se v podstatě pouze klesalo. Je to zajímavé, protože zmíněná trojice s body 138-128-132 jasně vede na zbytkem rodiny, která většina s body šla dolů. Minimálně u těchto elitářů bude oslava, kam budou zváni jen vybraní uživatelé (maximálně pět jich bude, zase to nesmí stát moc peněz...). Mimochodem pouze tito tři dokázali překonat pomyslnou "stovku za měsíc". Přejme jim to! Třeba takový Cival, z lednových +117b na 80b za únor, Lima z +91 na +52... Dost mě však zaujal Pohrobek, který z lednových -5b v únoru získal krásných +15b... kdekdo by mu mohl závidět. Největším překvapením je naprostý propad aktivit proslaveného měniče bod, TheMakera, který z +75 v lednu spadl na +11 v únoru. Šuškanda, drby nebo prostě dopad reality a výpadek v interní poště, který mu zmařil pokusy o body na úvěr (banky mají problémy, Maker se veze s recesí...)? Další překvapivý propad s body zažila titulková královna čsfd, larelay. Tento měsíc pro ni byl asi spíše odpočinek a nových titulků moc nevytvořila, protože z +51 za leden spadla na +29b za únor. To je propad o 43%... Slavná krize dopadla i na ty nejchytřejší, nejvzdělanější a nejoblíbenější z nás. Shadwell se totiž propad z +17 na +5 bodů, ale jeho kamarád bluntman ho pronásleduje s propadem o 8 bodů (z +20 na +12). Kluci se honí, jako by šlo o něco víc... :) Dalším v řadě podobných individualit je rozpočtový kouzelník T2, který z +28 spadl na +15 za únor, ale přesto stoupá neustále. Tyhle kouzla by se chtěl naučit každý, ale na druhou stranu, ctrl c a ctrl v je ten nejstarší trik... Houdini se otáčí v hrobě, pokud se odtamtud už dávno nedostal. Jsou tu i dobré zprávy a to třeba pro (nechvalně) nejznámější režisérku na čsfd, AngelAngie, která si TO může dovolit. Jí nezastaví krize, ani stávka dopraváků, ani den proti homosexualitě vyhlášený Vatikánem. Z +24b vyskočila na +35b. Závist je špatná věc, tak utíkejte vymyslet něco, co z vašich komentářů udělá originální kus textu (bacha, už i komentáře tučně, kurzívou nebo podtržené jsou zabrané, zkuste je psát jinou barvou:)).

Pár "faktů" za únor 2010:
Průměrný nárust bodů uživatelů TOP 30: 54,7b (minulý měsíc 66,2b)
Průměrný nárust bodů uživatelů TOP 31-100: 6,3b (8,7b)
Průměrný nárust bodů uživatelů TOP 100: 20,9b (26,3b)
Nejvíce bodů v TOP 30 ala "velký skokan měsíce": Golfista 138b (Golfista 154b)
Nejvíce bodů v TOP 31-100 ala "malý skokan měsíce": AngelAngie 35b (TheMaker 75b)
Nejvíce ztracených bodů z TOP 100 ala "skokan, co neumí skákat": Melies -3b (Pohrobek -5b)

Pro tento měsíc se loučím a očekávám, že můj email bude opět napěchován děkovnými, ale i sprostými emaily ohledně mého blogování". Všem se předem omlouvám a chtěl bych jim vzkázat "humor není nemoc, jenom stav mysli"...

PS: Lesumir a jeho PR služby zadarmo pokračují, takže zmínka o něm. Jeho nárust je +8 bodů ho dokonce donutil za mnou přijet 105 km autem a říct mi to do očí. Poděkoval mi a řekl, že beze mě by to nešlo... tiše jsem odvětil... já vím...:) Opět prosím o emaily plné uznání směrované jemu. Dává tomuhle projektu své srdce, já a Malarkey jsme prý jeho rodina, možná nám založí i soukromou databázi... Právě druhý pomocník, Malarkey (+18b) tento měsíc více řešil problémy se svým "bratrem" Enšpíglem a jeho nehodou... O ní už ví snad každý, pokud chcete vyjádřit upřímnou soustrast, opět všechny emaily na mě nebo na náš projekt, vše včetně květin, prostitutek a dárků bude předáno v nejbližším možném termínu včetně fotoreportáže na facebooku...

PPS:za všechny body mé osobě jsem vděčný a děkuji!!!! :-)

F*Djkoma

Žádné komentáře: