pondělí 5. dubna 2010

ČSFD statistika měsíce března

Cože? Zase????? Ten měsíc utekl, ani jsem si ho nevšiml. Duben se na konec ukázal jako měsíc plný překvapení. Všichni bychom měli odhodit humor (ironii , parodii?) a věnovat se vážnosti situace, která nastala. Po tomto incidentu přišla celá databáze, všichni její fanoušci a i ti ostatní, o jednu velkou osobnost budoucí filmové režie. AngelAngie byla nucena násilně opustit naše řady, takže rodina přišla o svou sestru... ale ZKAŽENOU SESTRU, která nepatří do našeho čistého stáda, do naší nové čisté filmové rasy...! Slečna "můžu si to dovolit" (mimochodem stále používanější citát, který bude jednou i na její soše v Praze na Petříně místo slavné rozhledny) udělala prasár... tedy nepěknou věc. Její útok na jednoho z našich bratrů (ctihodný Enšpígl:)) byl naštěstí potrestán DOŽIVOTNÍM banem, takže xerno může světem od teď chodit ruku v ruce s dívčinou, u které asi chudák nemá šanci (pokud se nepřebarví na hnědo ve stylu Kristen Stewart.

Email od fanouška AA, který mě žádal o vydání

"Byla jsi mým idolem. Už kdysi jsem chtěl, aby v profilu filmu byla informace o jeho vysílání v televizi. Tvé řešení, psát to do komentářů bylo geniální a jednoduché zároveň. Získala sis tak mnoho fanoušků, i mě... Bohužel jsi vynechala datum a čas, ale jinak bych ti dal moc rád bod. Byla jsi hvězda na mém ČSFD nebi. Pak jsi bohužel zhasla. Do teď nechápu proč... možná to je konspirace sahající až k Pomovi, možná je to jen hra, kterou si pro mě s několikatýdenním předstihem připravili ostatní uživatelé na apríla, ale stále tomu nevěřím a můj polštář je už od slz příliš mokrý. Chci ti tímhle dát sbohem a věř, že tvá práce nebude zapomenuta, my, tví fanoušci na tebe navážeme a budeme odkaz AngelAngie udržovat i pro další generace... PS: jsem kluk, ale oblékám se kvůli tobě jako holka, abych měl šanci...

XXX (stydím se, ale bod už jsem ti dal!)"


Komentář k bodům

Tak se na to koukneme podrobněji a necháme si jednu třešničku z konce Top 100(tm) na závěr. Duben v číslech překvapil. Rozdáno bylo 1907 bodů, které putovaly do TOP100 a celých 1439 putovalo na konta uživatelů TOP30. Ano, je to nechutných 75% všech nových bodů... a to nepočítáme třešničku na dortu, která vyskočila o... později;-). V průměru získal uživatel v TOP 30 krásných 48 bodů, ale uživatel T31-100 slabých 6,8bodu. Prakticky se každý měsíc opakuje to samé. Ti nahoře získávají výrazně více bodů, jen se nepatrně mění celkový podíl na těchto bodech. Jaké jsou individuální statistiky největších uživatelských es na našem filmovém nebi? Mýtický trojlístek taťka-mamka-zakladetel opět válcuje vše ve svém okolí. Odnesli si 116-103-91 bodů, nejvíce ze všech na čsfd a mohou slavit (doufám, že fotky budou na facebooku uncensored:))). Pár dalších uživatelů nejvyšších pater zažilo slušný propad v nárustu bodů. Například takový Lebowski získal 30b (v únoru 51b) a Tsunami_X získal 34 b (v únoru 63b). Klukům se moc nedařilo, ale co holčičkám? Ty opět držela nad vodou královna titulkových vod, larelay, se svými krásnými 34 body, které ovšem nestačily na první místo mezi "menším topem(=TOP31-100). TheMaker totiž povzbuzen velkým úspěchem Davida "třešničky" 3141 zapnul svého spam bota a uprosil krásných 38 bodů. Tleskejte a plačte. Zajímavé bylo sledovat, jak se velký stín na slávě (a auře, pro všechny milovníky okultních věd), podepíše na AngelAngie. Její bodový nárust je poloviční oproti minulému měsíci, ale přesto s 18nácti body nechává za sebou taková jména jako Nathalie, Chupacabra nebo T2... Možná by to chtělo sprostou fotku místo avatara nebo fotku svých nakalených kamarádů do profilu. Dneska pomůže kdejaká pr... Největším looserem tohoto měsíce je Mr. Apache (Malarkey mu prý gratuluje a radí, navštěvovat více diskuze a věnovat se honění svého ega...). Jeho -3 body neukazují na příliš velkou krizi, ale z dlouhodobého hlediska jde jeho bodové konto každý měsíc spíše směrem dolů... Tento měsíc máme 6 uživatelů, kteří stagnují se svým bodovým přídělem (na obrázku žlutě). Gratulujeme, květiny na vrátnici!

Třešnička na dortu -> v hlavní roli DaviD3141

Kde začít? David je možná přítulný, kastrovaný, má rád malé děti a nepočůrává se, ale jeho oblibě na ČSFD to nepomáhá. Proto zvolil jediné, v čem je dobrý a spamuje. Nejde o Dormeo matrace ani superšvýcarské nože Horsta Fuchse, ale o výměnu bodů (důkaz místo slibů). Pomáhá mu jeho PR agentura "Kamarád a sestra a.s." a vzhledem k rapidnímu nárustu jeho bodů (za poslední měsíc neoficiálně +70 b! Takový Douglas o podobném čísle leda tak sní při sledování Občana Kanea...) a vkročení na sté místo Top 100. Laik žasne, odborník se diví... a smutně mu to osolí na diskuzi. Po honu na čarodějnici v podobě DaviDa3141 a uspokojení kdejakého ega (ano, oskare, byl jsi přistižen a pozdější výčitky nic nezmění!:)), velký bodo-honič přiznal všechny své hříchy. Započal také svou cestu, když poznal peklo a právě prochází očistcem svého profilu o všechnu vatu, která na naši databázi prostě nepatří (citát už nevím koho z diskuze). Dostane šanci dojít do nebe? Hodnocení má dost, koukat na 10 filmů denně nevydržíívěčně a napsat všem lidem, co mu dali body, aby mu je zase vzali, dá taky fušku...


Pár "faktů" za březen 2010:
Průměrný nárust bodů uživatelů TOP 30: 48 b (minulý měsíc 54,7b)
Průměrný nárust bodů uživatelů TOP 31-100: 6,8 b (6,3b)
Průměrný nárust bodů uživatelů TOP 100: 19,3 b (20,9b)
Nejvíce bodů v TOP 30 ala "velký skokan měsíce": Golfista 116 b (Golfista 138b)
Nejvíce bodů v TOP 31-100 ala "malý skokan měsíce": TheMaker 38 b (AngelAngie 35b )
Nejvíce ztracených bodů z TOP 100 ala "skokan, co neumí skákat": Mr.Apache -3 b (Melies -3b )

Mějte se hezky, berte život s vážností, kterou si zaslouží a nesmějte se chybám druhých (ani jejich tupým nápadům, které způsobí jejich doživotní ban...). Na závěr heslo celého týmu "humor není nemoc, jenom stav mysli"...

PS: Lesumira jsem neviděl, ani nepamatuju (za což jsem docela rád po minulé osobní schůzce, kam nepřišel příliš vhodně oblečen...), asi někde provádí tu svojí slavnou 4 hodinovou kosmetickou úpravu, aby mohl dojít s košem. Jeho PR služby jsou však i pro tento měsíc zaplaceny a doufám, že se rapidně zvýší návštěvnost (aspoň) tohoto článku (to víte, kosmetika je drahá věc a ten kluk ušatá používá jenom 4VOO (neplacená reklama=bez odkazu). Abych splnil svou část smlouvy, Lesumir nasbíral 5 bodů za minulý měsíc a druhým z naší redakce, malarkeyem (+13) je nejslabším článkem naší malé rodiny v rodině:)

PPS: za všechny body mé osobě jsem vděčný a děkuji!!!! :-)

PPPS: podle poslední informací -> fanoušci zkažené sestry a zároveň hráči pokeru začali s oblibou používat AngelAngie jako náhradu za klasické AmericanAirlines, které vždy označovalo pár es (AA)... takto její duch nikdy nezemře a bude věčně s námi (než se postaví ta socha na Petříně)!

PPPPS: já vím, ignoroval jsem vyscreenovanou osobní korespondenci berga s pomem, ale o tom třeba příště:)

5 komentářů:

Stuart Hample řekl(a)...

Mám dvě výhrady češtinářského rázu. "Všichni by jsme měli..." prosím změnit na "Všichni bychom měli..." a "lajk žasne" na "laik". Byla by škoda nechat v textu tyto dvě drobné vady na kráse, protože jinak je to zatím nejvtipnější ČSFD statistika, jakou jsi napsal. Něco pro nás jízlivé hyeny. :-)

A k té věci s Davidem Třešničkou Spamerem 1. - nevím, z čeho soudíš, že účasti na jeho hateu lituju. Právě naopak! Přinesla totiž mnohem smysluplnější výsledky, než v jaké jsem doufal. Jeho osobní statistiku nadále sleduju a bude-li třeba, s elánem sobě vlastním se pustím do nové číselné konfrontace. ;-)

Djkoma řekl(a)...

Stuart:ahoj, na facebooku jsi psal, že tě kvůli tomu trochu kouše svědomí... :) ty dvě "chyby" asi opravím již tradičním způsobem:)

Třešnička se snaží polepšit, ale to by ještě musel smazat těch 8 zkopírovaných obsahů, ke kterým se rád přiznal:)

Stuart Hample řekl(a)...

Na Fb jsem psal, že z toho mám "blbý pocit" a v následné diskusi upřesnil, že mám blbý pocit z toho, že se nechám vytočit něčím, o čem vím, že stejně nemůžu změnit. Nakonec se ukázalo, že můžu a blbý pocit (naštvání na sebe sama) mě přešel. O svědomí nepadla ani letmá zmínka. :-)

Djkoma řekl(a)...

SH:četl jsem mezi řádky, které jsi myslel jinak než já:) neva, pro příště tě vynechám, každou srandu zkazíš :-D

Anonymní řekl(a)...

Kolego Hample, jsem rád, že propaguješ a staráš se o češtinu stejně jako já, ale musím upozornit, že slovo "hate", které jsi použil ve svém komentáři, není české. A pro každého češtináře je používání takových výrazů, které se jednoduše dají nahradit hezkým českým slovem či souslovím, značně nekulturní.

A.L.E.S.