úterý 6. července 2010

ČSFD statistika měsíce června

Prázdniny jsou tady a poslední školní měsíc je za námi. Většina ze školních lavic a pracovních povinností utíká směr filmové a hudební festivaly a ti zbylí obyčejnější lidé, kteří nechtějí řešit kolik lístků na plánovaná představení získají tentokrát a kolik času budou mít na přeběhnutí do sálu na druhé straně kolonády (zdravím do Varů), zůstávají u monitorů a svých televizí. Tento festivalový humbuk mě tentokrát míjí velkým obloukem, i když video s Jude Lawem a jeho karaoke představením na party Jirky Macháčka asi neuniklo nikomu. A zbytek? V podstatě nic. Program třeba Varů jsem sjel jedním okem a rychle odhodil. Co jinde? ČSFD měla svůj červen v podstatě velmi poklidný, až nudný, řekl bych. Okurková sezona tak začala a není příliš o čem psát, což jako tradičně (tento jev lze vidět i v literatuře, filmech a především v tisku) přináší čas na velké konspirační teorie a vytahování zaprášených seznamů z posledního šuplíku kancelářského stolu... Co jsem našel já?

Souboj Pomo x Kleopatra - souboj otce zakladatele s mamkou je poměrně krutý, většinu měsíců v roce jsou oba velmi vyrovnaní, což dokazují statistiky, ale zatím největším překvapením byl měsíc duben, kdy Pomo měl o 30 bodů více než Kleopatra (mimochodem, to samé se stalo v červenci minulého roku!). Čím to? Spekulace lítají všelijaké. od mazání neaktivních uživatelských účtů, kteří podporují první dámu čsfd až po pochyby okolo neustálého růstu Pomova bodového konta. Dokonce jsem zaslechl, že jeden uživatel si Poma vyndal z topky, ale jemu bod neubyl! Je to nepotvrzená informace, ale děsí mě...

Vytvoření nových možností pro názvy u filmů - utajovaná změna, která ovšem není tou slavnou, na kterou se čeká už druhým rokem (proslavený "balíček změn" je na úrovni legend jako je Duke Nuken Forever a možná ho překoná!), ale pouze vylepšením pro otroky moderního světa, nahazovače filmů/režisérů/herců/hereček aspol. ... Tito novodobí otroci pracují v hrozných podmínkách proti nimž je Gulag ruský Disneyland. Co za to mají? Ani ten chleba s trochou vody v ceně... ale možná se časem vše změní. Jejich práce možná bude odměňována nejen "tvou povinností je budovat můj stát", ale také finanční. Je to další drb, který se bude týkat maximálně hrstky vyvolených, ale i tak by to byl krok vpřed. V čem tedy spočívala změna? Ale v možnostech přidat více názvů k filmu, což znamená nenahodit dva tři, ale třeba i pět, trocha práce navíc nikdy neuškodí!

...každý měsíc barva navíc!...

Kraje a seřazení uživatelů
Na diskuzi se také řešilo, jak je to s kraji. Nevím, jak to s nimi je, ale berg.12 nadhodil možnost, že jsou seřazeny podle počtu uživatelů z nich. Tato myšlenka byla rychlým propočtem v délce necelých pěti minut zpochybněna a vyvrácena. Ovšem když už jsem měl data o počtu uživatelů v jednotlivých krajích, proč se o ně nepodělit? Jsou to pěkná čísla, často korespondují se skutečným rozdělením obyvatelstva, ale na druhou stranu ... Udávají je všichni popravdě?:-) Setkal jsem se s úmyslným měněním krajů párkrát (mistr Pohrobek si změnil Pardubický kraj den po tom, co jsme ho v bodech předešel a Chupacabra zase rád přehazuje kraj podle toho, kde je první:)). Co z toho mimochodem plyne? Že asi nikdo kromě pana vedoucího neví, jak jsou kraje seřazené. Ale ten pocit, že NĚKDO to ví, mě docela utěšuje. Holt zřejmě správný oddíl.

... kde slova nestačí, tam postačí obrázek

Černá kronika soudružky Pilátové

AngelAngie- nikdo o ní neví, čsfd je pro ni moc malé a nemá to tu ráda, přesto dostává dalších 17 bodů do své sbírky... kam ti uživatelé dávají oči? Asi do televizního programu...

DaviD3141 - měnič, který vyměnil 9 bodů, denně hodnotí minimálně 3 filmy a je schopen slíbit, co budete chtít. Jestli nepracuje v teleshoppingu, tak se minul povoláním...

Ti ostatní? Kdo? Návrhy pro sledování a zařazení do jednoměsíční kroniky jsou vítány!

Samotné body dopadly standardně. Klesl průměrný počet bodů, které přibyly uživatelům v top30, obdobně u top 31-100. Klesne jedno, klesne druhé:) celkový průměr byl 10,4 bodu na jednoho uživatele, což nejvýrazněji kazil uživatel TheMaker a monolog, kteří si asi někde povídají nebo vyměňují kartičky a zapomínají na svou aktivitu na stránkách databáze. Mimochodem třeba monologovi jsem psal třikrát kvůli jednomu jeho obsahu, stále neodepsal... Přepsat děj filmu do obsahu prostě není správné, ani když jste zvyklí psát monolog... Golfista je tentokrát poražen, jeho ztráta 12 bodů na vítězného Poma je malá, ale o to víc bolí. Příští měsíc to o 20 bodů Pomovi zase s chutí natře, vsadíme se?:-) Zajímavým překvapením je pro mě nepříliš známý uživatel Pumiiix, který si připsal krásných +24b a překonal tak snaživé stálice, dvojici AngelAngie-Larelay. Jen tak dál kámo (snad to není holka...). Co bude dál? Okurky a ananas. (za 120 let, mě budou považovat za génia, co promyšleně zvolil jeden druh zeleniny a jeden druh ovoce... něco jako David Lynch nebo Quentin a jeho kufr:D)

Pár "faktů" za červen 2010:
Průměrný nárust bodů uživatelů TOP 30: 24,8 b (minulý měsíc 30,9b)
Průměrný nárust bodů uživatelů TOP 31-100: 4,2 b (4,6b)
Průměrný nárust bodů uživatelů TOP 100: 10,4 b (12,5b)
Nejvíce bodů v TOP 30 aka "velký skokan měsíce": Pomo 58b (Golfista 76b)
Nejvíce bodů v TOP 31-100 aka "malý skokan měsíce": Pumiiix 24b (Červenak 26b)
Nejvíce ztracených bodů z TOP 100 aka "skokan, co neumí skákat": TheMaker a monolog -3b (Bart a Chupacabra -4b)

Děkuji moc za přečtení, sledování mého blogu, důvěru a body!

PS: poníženě bych chtěl říct, že jistý uživatel, jehož nick je djkoma (zcenzurováno, placená reklama v textu bez souhlasu RRTV) dosáhl velkého úspěchu a to počtu 1000 bodů. Tímto bych mu chtěl pogratulovat, říct, že jeho první tisícovka nemusí být poslední, ale rozhodně je to ta nejsladší! Jeho jménem bych chtěl také poděkovat všem, kteří ho podporují, dávají mu bod, píší mu vzkazy, emaily a nástěnku na profilu (těm co tam píšou ty oplzlé řečičky děkuji také, dyť mě mají ve skutečnosti rádi, jen to celé hrají!).

PPS: That's all folks!

F*Djkoma

Žádné komentáře: