sobota 18. června 2011

ČSFD statistika měsíce května

(z důvodů státnic nebyl čas tuto statistiku napsat dříve, jedinci, kteří projevovali ochotu se na statistikách podílet ji v rozhodující chvíli zapomněli pod polštářem, takže to zůstalo opět jen a jen na mě...)

Vítám Vás všechny u pravděpodobně posledních statistik, které v rámci svého ČSFD koutku na THE Blogu napíši. Proč? Protože:

"- seznam Oblíbení uživatelé si budeš moct sestavit až do sta oblíbených uživatelů, s tím, že body udělíš pouze prvním dvaceti uživatelům v seznamu"

Seznam sto lidí už není exkluzivní, jasně, nedáváte všem body, ale kdo opravdu bude jednotlivé "hráče" přesouvat na seznamu? Vezmete číslo 49 a dáte ho na 19? Lidé jsou líní (což jsem ve svých statistikách dokázal jednoznačně), tak proč by se měnili:). Jedinou záchranou se mohou stát všudypřítomní multáci, kteří dostali půlroční zkušební dobu, po které budou jejich oblíbené uživatelé zaktivování. Ok, takže multák si založí účet, nacvaká 500 hodnocení (sakra, jestli tohle čte nějaký multák prosím, ozvi se mi do pošty na čsfd, protože nedokážu pochopit tu ochotu strávit takhle hromadu času a vlastně nic z toho:))) a tentokrát až s půlročním zpožděním se projeví jeho snaha. Dobře, zlost odejde, body i uživatel zůstanou. Je pouze otázkou, zda nějaký takový borec bude chtít čekat na své výsledky tak dlouho... Takže mi Pomo zrušil živnost, ale nevadí, já si najdu něco jiného:-P.

Postavme si dům, zasaďme strom a sklízejme ovoce!

K číslům... tedy jestli to má cenu, že. Seznam počtu nového máte výše, co k tomu dodat? Dalších 30 tisíc komentářů? Ou yeah. Tady to bude za chvíli na slušnou kroniku... Zajímavěji to však šlo z kopce s body. Celá první stovka šla s body nahoru velmi jemně, nárůstu se u většiny dotýkal pouze poloviny jejich bodového nárůstu z dubna. Čím to? Asi špatné období, které nepřilákalo o moc více nových uživatelů (jen 3709) a nedostatek času na větší angažovanost po diskuzích (zkoušky?). Tak jako tak to byl slabý měsíc. Ještě, že jsem ho skoro celý zaspal:).


"Body byly. Body jsou. Body budou. Je jedno, jací lidé přijdou... "
Nejmenovaný vládce systému

Propad se týkal i dvou uživatelů tzv. Filmové trojice, kdy Kleopatra a hlavně Pomo nemohli slavit nijak zázračný nárůst bodů (58, resp. 54, což je u poma po 105 v dubnu zajímavý pokles;)). Naopak Golfista si své první místo drží s neutuchajícím elánem. Ostatní velcí hráčí z první cca dvacítky vůbec nezabodovali. Být pátý na čsfd a dostat jen 22 bodů, to se nepodaří každému. Ovšem je také možné, že léta vlévání pouček o "přidejte si do oblíbených někoho mimo top 30" měl přinesl konečně malý výsledek. Trvalý propad nabrala Faye, která směřuje ven z TOP30, ale ještě tu s námi nějaký čas bude.


Kde jsou body, je živo.

Za top 30 se body rozdávali podobně jako minulý měsíc. Bylo to fajn, i když Enšpígl neslaví triple double a je tentokrát předehnán larelay, která s 26 body může slavit. Enšpígl s 24 a J*A*S*M s 25 body musí ještě pár triků od titulkové královny okoukat. Po delší době se oživil i Flipper, kterému asi někdo hodil pár rybiček, aby začal více lákat turisty na svou show:). Pěkných +17 a pohodový měsíc. Závidět mu rozhodně může Pohrobek s -2, Gimli a TheMaker s -4 a především proslavený David3141 s -6 body, který už konečně potvrzuje svá prohlášení "už nic nevyměňuji":-).

Pár "faktů" za KVĚTEN 2011:
Průměrný nárůst bodů uživatelů TOP 30: 22,2 b (minulý měsíc 32b)
Průměrný nárůst bodů uživatelů TOP 31-100: 5,63 b (6,34b)
Průměrný nárůst bodů uživatelů TOP 100: 10,6 b (14,1b)
Nejvíce bodů v TOP 30 aka "velký skokan měsíce": Golfista 75 b (POMO 105b)
Nejvíce bodů v TOP 31-100 aka "malý skokan měsíce": larelay 26 b (Enšpígl 39b)
Nejvíce ztracených bodů z TOP 100 aka "největší looser databáze": David3141 -6 b (Kulmon -5b)

Třeba někdy, třeba nikdy ahoj :)

F*Djkoma

Žádné komentáře: